Akcja "1000 książek dla Szpitala Zachodniego":

5 grudnia zakończyliśmy w Naszej szkole akcję zbierania książek dla małych pacjentów oddziału pediatrycznego, w grodziskim szpitalu. Dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów udało nam się zebrać pokaźny księgozbiór. Zebrane pozycje będą dostępne w bibliotece oddziałowej dla dzieci i ich rodziców. Natomiast nowe książki mali pacjenci dostaną w prezencie. Z pewnością efekty tej akcji pozwolą umilić podopiecznym szpitala czas w nim spędzony oraz wywołają uśmiech na ich twarzach. Książka to skarbnica wiedzy, która pobudza wyobraźnię, rozwija, bawi i pomaga w trudnych chwilach. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.

dodano 2018/12/12 Anna Rychlińska