w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki leży w centralnej Polsce, blisko głównych szlaków komunikacyjnych kraju i liczących się centrów ekonomicznych. To usytuowanie zapewnia nie tylko szybkie połączenie z największym rynkiem stołecznym (30 km do centrum Warszawy), ale daje możliwość łatwego dojazdu do Łodzi, Katowic, Krakowa, Poznania i Gdańska.

Rada Pedagogiczna:

rok szkolny 2018/2019

Bakuła Alicja- język polski
Banasiak Milena- etyka
Brzezińska Ewa – wychowawca świetlicy
Brzóska Małgorzata – wos
Cichocka Beata – nauczyciel wspomagający kl. 2d
Dmitruczuk Alicja - nauczyciel wspomagający kl. 1a
Dubovska Viktoriya – język angielski
Dziekańska Irmina – wych. kl. 2b,  ed. wczesnoszkolna
Florczak Zofia – wych. kl. 5c, przyroda, biologia
Forysiak Marlena – wych. kl. 6c, przyroda, geografia
Giemza Małgorzata – wych. kl. 2c ,  ed. wczesnoszkolna
Gutkowska Anna  - wych. kl. 4b, wychowanie fizyczne                   
Iwanowska Agnieszka – wych. gr. 4- latków, wychowanie przedszkolne                                                  
Jachimska Ewa -  wych. kl. 3c, ed. wczesnoszkolna
Jasińska-Ciszewska Agnieszka – wych. kl. 8c, język angielski
Jaworska-Ratz Magdalena – wych. kl. 1a, ed. wczesnoszkolna
Jędrzejewska Renata - wych. kl. 2a, ed. wczesnoszkolna
Karczewski Artur – wychowanie fizyczne
Karpińska Katarzyna – wych. kl. 8b, język polski
Klonowska Karolina – nauczyciel na urlopie
Kora Anna - doradztwo zawodowe
Kulpan Katarzyna- język niemiecki, matematyka
Lipka Aleksandra – wychowawca świetlicy
Lupa Małgorzata - wych. gr. 3-4- latków, wychowanie przedszkolne                                        
Magott Paulina - wychowawca grupy  0a, wychowanie przedszkolne         
Mariańska Beata – nauczyciel wspomagający kl. 2b                                                                          
Markowska Beata – wych. kl. 7a, język polski         
Mikołajczyk Maria – plastyka, wychowawca świetlicy     
Młynarska Mariola- wych. gr. 5- latków, wychowanie przedszkolne                                        
Mroczka Władysław – religia
Napiórska Renata – wych. kl. 6b, matematyka                                                                                    
Nowakowska Eliza – nauczyciel wspomagający kl. 8c
Nowakowska Renata – wych. kl. 1c, ed. wczesnoszkolna
Obrembalska Izabela - psycholog szkolny
Olejarczyk Iwona - nauczyciel wspomagający
Organowska Katarzyna – logopeda
Osiadacz Joanna - wych. kl. 3b, ed. wczesnoszkolna
Otręba Izabela –muzyka,  wychowanie fizyczne                                                                 
Pilipiuk Anna- wych. kl. 8a, wychowanie fizyczne, edb                  
Romaniuk Izabela – wych. kl. 0a, wychowanie przedszkolne   
Rosa Urszula -  wychowanie przedszkolne                                                                 
Roszkowska-Czarnecka Katarzyna – wych. kl. 2d, ed. wczesnoszkolna   
Rozińska Beata – wych. kl. 5a, historia
Rustecka- Krawczyk Anna– pedagog szkolny                                                                                      
Rychlińska Anna – wychowawca kl. 1b,  ed. wczesnoszkolna    
Rydzikowska Monika - wychowawca grupy 4-5-latków                                                                    
Rynkowska Agnieszka - wychowawca kl. 0b, wychowanie przedszkolne
Samboroska Ewa – religia
Słabicka- Brysiak Anna –  fizyka                                                                                              
Słupek-Duda Iwona – wych. kl. 7b, matematyka
Sobczak Joanna – nauczyciel wspomagający kl. 3a
Szpilarska Barbara –wych. kl. 0, etyka
Tuszyńska Olga – wych. kl. 3a, ed. wczesnoszkolna
Tyburska Marzena - wychowawca grupy 3- 4 -latków, wychowanie przedszkolne    
Tymińska Malwina- wych. kl. 6c, język angielski
Umińska Milena- logopeda
Wilanowska Krystyna – nauczyciel bibliotekarz, wychowawca świetlicy 
Wiraszka Jolanta – chemia
Wołowska Adrianna – wychowawca świetlicy                                                                                                      
Wójcik-Krupa Wiesława  - nauczyciel bibliotekarz, wychowawca świetlicy
Wysocka Ewa – nauczyciel wspomagający w kl. 4b i 7b
Zaleski Paweł – wych. kl. 5b, informatyka, technika
Zawadzki Damian – wych. kl. 4a,  język angielski
                                                                                  
 


Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim admin: PZ