psycholog/pedagog:

Szanowni Państwo.

Przesyłamy bardzo ciekawy artykuł dotyczący zasad korzystania z urządzeń ekranowych. Jest dość rozbudowany, mimo to zachęcamy do przeczytania, ponieważ obecna sytuacja spowodowała, że dzieci więcej czasu spędzają przed ekranami. Wprowadzenie jasnych zasad w domu, dotyczących korzystania z urządzeń ekranowych może uchronić dzieci przed ewentualnymi zagrożeniami w sieci i uzależnieniami od komputera, internetu, telefonu, gier komputerowych czy portali społecznościowych. Na końcu artykułu jest do pobrania infografika dotycząca zasad korzystania z urządzeń ekranowych.

- Domowe zasady ekranowe w czasie pandemi

dodano 2020/05/28 Anna Rustecka-Krawczyk

Informacja dotycząca pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Rodzice oraz uczniowie mogą kontaktować się z psychologiem oraz pedagogiem poprzez dziennik elektroniczny. Psycholog oraz pedagog będą odpowiadać na wiadomości w godzinach swojej pracy. Rodzice oraz uczniowie mogą kontaktować się z psychologiem oraz pedagogiem korzystając z dyżuru telefonicznego - poniedziałki 9:00-11:00 p. Izabella Obrembalska, psycholog oraz środy 9:00-11:00 p. Anna Rustecka-Krawczyk, pedagog/psycholog. W tym celu proszę korzystać ze służbowego numeru telefonu specjalistów: 512087050.
    Zarówno dyżur telefoniczny jak i kontakt poprzez dziennik elektroniczny wynika ze świadomości potrzeby kontynuowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

- Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

- Kilka rad i wskazówek, jak radzić sobie w obecnej sytuacji

dodano 2020/04/01 Anna Rustecka-Krawczyk