logopeda szkolny:

Dzień dobry kochane przedszkolaki, jeżeli chcecie mi pokazać Wasze prace, które do tej pory zrobiliście, możecie wysłać ich zdjęcia na mojego maila: urszula.rosa@edu.sp1grodzisk.pl. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam i do zobaczenia!"

dodano 2020/04/20 Urszula Rosa

dodano 2020/04/06 Urszula Rosa

Dzień dobry Przedszkolaki,

zapraszam Was na kolejne ćwiczenia. Rodziców proszę, by pilnowali żeby dzieci oglądały jedynie filmy polecone przez nauczycieli. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrej zabawy,