Bezpieczne ferie zimowe:

Właśnie zaczynają się tak oczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Wszyscy chcemy, aby był to czas wypoczynku i radości. Z tego powodu p. Anna Rustecka-Krawczyk i p. Izabela Obrembalska przygotowały wraz z uczniami klasy 8c kompendium wiedzy zawierające wszystkie ważne wskazówki dla uczniów, tak by przez nadchodzące 2 tygodnie bezpiecznie odpoczywali i korzystali z uroków zimy.  Spotkanie urozmaiciły przygotowane przez ósmoklasistów filmiki oraz nagrody wręczone uczniom, którzy w pierwszym semestrze brali udział w różnorodnych konkursach.
Bawcie się dobrze, ale pamiętajcie, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.

dodano 2019/01/26 Katarzyna Karpińska, Damian Zawadzki