Ciekawe spotkanie:

Projekt ,,Szkoła współpracy" nadal jest kontynuowany w naszej szkole i z tego powodu 12 października klasa II B gościła strażaka.  Tata Elenki,  który na co dzień uczestniczy w  wielu akcjach ratowniczych, przybliżył nam swoją pracę. Tego dnia, dzięki miłemu gościowi uczniowie mogli uczestniczyć w prawdziwej akcji ratunkowej,  od zgłoszenia, aż do ewakuacji rannego kolegi. Bardzo dziękujemy panu Tomaszowi za zaangażowanie i bardzo ciekawe zajęcia.

dodano 2018/10/21 Irmina Dziekańska