Jedynka i Przyjaciele dla Niepodległej:

Stulecie Niepodległości oraz Ogólnopolski Dzień Seniora to święta, które uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 uczcili śpiewająco. 14 listopada 2018r. w gościnnej Mediatece odbył się koncert pieśni patriotycznych, który przypadł do serc licznie zgromadzonej widowni. Młodzi artyści pod opieką artystyczną pani Izabeli Otręby, a przy współpracy pań: Joanny Sobczak, Joanny Osiadacz, Ewy Jachimskiej, Agnieszki Rynkowskiej i Anny Gutkowskiej - tak doskonale zinterpretowali pieśni patriotyczne, że zachęcili do wspólnego śpiewania zgromadzonych gości. Całość wspaniale poprowadził absolwent Jedynki - Wojciech Szczęsny. Dziękujemy z wzruszające spotkanie, które zbliżyło różne pokolenia.

dodano 2018/11/15 Anna Gutkowska