Kolędowanie z Jedynką:

10 stycznia w grodziskiej Mediatece odbyło się Kolędowanie z Jedynką. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 przygotowała dla Seniorów poruszający spektakl słowno-muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Wśród zgromadzonych widzów szczególne miejsca zajęli emerytowani pracownicy naszej szkoły. Podczas całej uroczystości panowała rodzinna atmosfera. Wydarzenie to na długo pozostanie w naszych sercach oraz na pamiątkowej fotografii. Szczególne podziękowania za chwile wzruszenia i refleksji składamy nauczycielom przygotowującym kolędowanie: Irminie Dziekańskiej, Izabeli Otrębie, Milenie Umińskiej, Beacie Mariańskiej, Władysławowi Mroczka.

dodano 2019/01/11 Katarzyna Rachwalska-Kalisz, Damian Zawadzki