Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych:

W dniu dzisiejszym odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych "Cool Culture" zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Fryderyka Chopina w Książenicach. W konkursie wzięło udział pięć szkół w tym również nasza szkolna reprezentacja:  Patrycja Górczyńska, Alicja Marczyńska, Alina Lenart, Michał Jędrachowicz oraz Allan Soroka. Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach z różnych dziedzin m.in.  historii, geografii, filmu, muzyki i innych. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, zajęli zaszczytne pierwsze miejsce wspaniale reprezentując Szkołę. Ogromne gratulacje!

dodano 2019/03/01 Agnieszka Jasińska-Ciszewska