Konkurs "Oczaruj mnie...":

W dniu 16 stycznia 2019r.w Centrum Kultury odbyło się podsumowanie IV edycji konkursu „Oczaruj mnie…” organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną. Tematem przewodnim  tej edycji była Polska rozumiana jako mała i duża Ojczyzna. W eliminacjach szkolnych konkursu  wzięło udział 23 uczniów. W eliminacjach powiatowych 7 naszych uczniów osiągnęło następujące wyniki:
I miejsce:  (kategoria żywe słowo – opowiadanie ) Zuzia Gutkowska –kl. 4a, Miłosz Kalisz –kl 5c  (kategoria audiobook), Gabrysia Dłużniewska kl 2b (kategoria żywe słowo-wiersz),
II miejsce:  Nina Halacz kl 4b (kategoria żywe słowo – opowiadanie),
III miejsce: Maja Kaczmarek kl 1b (kategoria żywe słowo – wiersz),
wyróżnienia otrzymały Tosia Kpyść kl 2b, Wiktoria Domańska kl 7b.
Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

dodano 2019/01/19 Wiesława Wójcik-Krupa