Oczaruj mnie...Polską:

W bibliotece Małej Jedynki odbył się etap szkolny IV edycji konkursu czytelniczego„ Oczaruj mnie...Polską” organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną. Hasło tegorocznego konkursu nawiązywało do 100lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Uczniowie z klas 0-III  recytowali wiersze o Polsce, o polskiej przyrodzie o naszych tradycjach.
Wyniki konkursu:
I miejsce:
Gabrysia Dłużniewska kl.2b
II miejsce:
Tosia Kopyść kl.2b
III miejsce:
Maja Kaczmarek kl.1b
Wyróżnienia:
Szymon Dębowski kl.2b
Tosia Kalisz kl.0b
Wiktoria Samoraj kl.1d
Ola Wośko kl.1b
Laureaci I,II i III miejsca będą reprezentowali naszą szkołę podczas zmagań międzyszkolnych.

dodano 2018/11/27 Krystyna Wilanowska