Podróż w czasie:

24 października 2018r. uczniowie klas 4a i 5c wybrali się w podróż w czasie podczas zajęć z panią Edytą Gulą - edukatorem z Obwodowego Biura Edukacji IPN. Uczestnicy lekcji przenieśli się wehikułem czasu do okresu, kiedy naszego państwa nie było na mapach Europy.  Uczniowie poznali wydarzenia historyczne widziane oczami ich rówieśnika - dziesięcioletniego Bartka. Dzięki temu mogli lepiej zrozumieć i przeżyć dramatyzm tamtych dni, a także doniosłość wydarzenia, jakim było odzyskanie przez Polskę wolności. Dziękujemy za możliwość udziału w tych interesujących zajęciach, przygotowujących najmłodszych do obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

dodano 2018/10/25 Katarzyna Karpińska