Święto kreatywności, odwagi i zabawy:

O tym, że od kropki wszystko się zaczyna przekonali się uczniowie naszej szkoły podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Tego dnia w klasach i na świetlicy odbyły się zajęcia, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony oraz je zaprezentować. Motywem przewodnim była kropka. Powstały „kropkowe” dzieła sztuki, łamigłówki, labirynty, podpisy w języku Braile’a i wiele, wiele innych. Wierzymy, że dzięki tym działaniom uczniowie nie tylko świetnie się bawili, ale i zrozumieli, że nie wolno się poddawać wobec trudności dnia codziennego.

dodano 2018/09/14 Katarzyna Karpińska