Tablica dla Jedynki:

Rada Szkoły zwraca się prośbą o pomoc w sfinansowaniu zakupu tablic multimedialnych dla naszych dzieci. Razem możemy unowocześnić naszą szkołę i nabyć potrzebny sprzęt. Do tej pory udało nam się zgromadzić na ten cel tylko niewielką część potrzebnej kwoty. Wierzymy, że w tym roku szkolnym uda się zrealizować to zamierzenie, wszak korzystanie na zajęciach z nowoczesnych technologii przyniosłoby wiele korzyści uczniom SP1.  Dlatego przypominamy o wpłatach na fundusz Rady Szkoły poprzez bezpośrednie wpłaty na konto: PKO Bank Polski S.A. V o/Warszawa  23102010550000950200155283 lub podczas zebrań do skarbników klasowych/ dyżurujących przedstawicieli Rady.

dodano 2018/09/06 Katarzyna Karpińska