Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców:

Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców według programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Warsztaty „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły? Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały?” to cykl 10 spotkań, które uczą umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie. Pierwsza grupa rozpoczyna warsztaty 5 października 2018 r. w Pawilonie Kultury w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3. Zajęcia będą odbywały się w piątki w godz. 18.30 – 21.30. Druga grupa rozpoczyna warsztaty 10 października 2018 roku w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bartniaka 24. Zajęcia będą odbywały się w środy w godz. 17.00 – 20.00. Zapisy do grup warsztatowych prowadzi Iwona Chorek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 33 tel. (22) 755-58-69 wew. 23 lub 720-909-218.

dodano 2018/09/12 Ewa Błahuta