Wycieczka klas 0a i 0b:

W dniu 2 października klasy 0a i 0b wybrały się na wycieczkę do Wesołej Zagrody w miejscowości Drybus. Na dzieci czekały woliery ze zwierzętami egzotycznymi małpki, papugi, surykatki oraz zagrody ze zwierzętami gospodarskimi :kozy, kury, pawie, bażanty, kaczki, gęsi, gołębie, konie, świnka, kangur. Przedszkolaki miały do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową, konstrukcje z opon, oraz dużą piaskownicę. Dzieci mogły pełną piersią zaczerpnąć świeżego powietrza i obcować z naturą. Mimo że pogoda nie zachwycała  to humory dopisały i dzień uważamy za udany.

dodano 2018/11/04 Agnieszka Rynkowska