Zajęcia wychowania komunikacyjnego:

28 marca 2019r. w Małej Jedynce odbyły się zajęcia edukacyjne z wychowania komunikacyjnego prowadzone przez przedstawicieli Zarządu Transportu Miejskiego Miasta Stołecznego Warszawy. Uczniowie  klas drugich i 3c między innymi z wyświetlanych w trakcie lekcji filmików ,,Pan Bilecik Uczy” dowiedzieli się: czym jest komunikacja miejska, dlaczego warto nią podróżować, jak zachowywać się w pojazdach komunikacji miejskiej i jak korzystać z rozkładu jazdy  na przystanku. Dodatkowo drugoklasiści mogli z bliska obejrzeć jeden z elektrycznych autobusów, zapoznać się z oznaczeniami wewnątrz pojazdu oraz zasadami działania biletomatów i kasowników. Na zakończenie każdy uczestnik zajęć otrzymał torebkę-kolorowankę i książeczkę z informacjami o ekologicznym podróżowaniu.

dodano 2019/04/01 Renata Jędrzejewska