Code Week w klasie 1c:

W dniach od 5 do 20 października klasa 1c uczestniczyła w Europejskim Tygodniu Kodowania. Code Week to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.  Nasze wydarzenie zostało zgłoszone i zaznaczone na mapie. W  czasie jego trwania kodowaliśmy na macie oraz w generatorze kodowania, programowaliśmy w aplikacji scratch junior oraz bawiliśmy się rozszerzoną rzeczywistością. Zabawa połączona z nauką dała dzieciom dużo radości. Za udział w akcji otrzymaliśmy certyfikat.

dodano 2019/10/21 Joanna Osiadacz