Projekt "Toy voyage":

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły przystąpili do całorocznego ogólnopolskiego projektu językowego  „Toy voyage”. Założeniem projektu jest doskonalenie umiejętności komunikowania się w formie pisemnej i ustnej w języku obcym oraz popularyzacja języka angielskiego i motywowanie do jego nauki. Uczniowie wysyłają pluszaka, który przez cały rok będzie odwiedzał różne szkoły. Jednocześnie w każdym miesiącu goszczą maskotki z innych szkół i wykonują zadania językowe powiązane z projektem ( wysyłają listy w języku angielskim do kolegów, nagrywają filmy z zagadkami i opowiadają na zagadki przysłane przez swoich rówieśników). Projekt będzie okazją do nawiązania nowych znajomości oraz  ćwiczenia umiejętności językowych. W październiku uczniowie goszczą Miśka ze szkoły w Wyszkowie. Misiek towarzyszy uczniom na lekcjach, dzieci  zwiedzają z nim miasto, będą pisać pocztówkę do kolegów z Wyszkowa. Przed nami cały rok pracy pod znakiem podróży z Miśkiem. Nasz Miś wróci do nas w czerwcu z paszportem pełnym pieczątek z podróży.

dodano 2019/10/14 Agnieszka Jasińska-Ciszewska