Spotkanie z Matematyką:

W piątek 4 października ósmoklasiści uczestniczyli w drugim już spotkaniu, które poprowadził specjalnie dla nich prof. dr hab. Stanisław Janeczko z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Podczas zajęć  uczniowie mogli poznać te obszary matematyki, z którymi nie zawsze mają okazję zetknąć się podczas lekcji. Mogli przekonać się, że królowa nauk jest uniwersalnym kluczem otwierającym wielu dziedzinom wiedzy drzwi do największych niezgłębionych tajemnic wszechświata.

dodano 2019/10/05 Iwona Słupek-Duda