Aktywne kibicowanie - noc w szkole:

W budynku szkoły przy ul. Bartniaka odbyła się „noc kibica” dla uczniów z klas 4-8. Celem spotkania było wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji podczas meczu eliminacyjnego do EURO 2020. Wieczór rozpoczął się od powitalnego spotkania z panią dyrektor Ewą Błahutą. W holu głównym została sprawdzona lista obecności oraz odczytany regulamin uroczystości. Po części oficjalnej szkolni kibice udali się do jadalni na wspólną kolację. Po posiłku wszyscy odśpiewali hymn i oglądali mecz POLSKA : IZRAEL. Wierzymy, że to dzięki szczeremu dopingowi nasza reprezentacja odniosła zwycięstwo 2 : 1. Po emocjach sportowych przyszła kolej na inne atrakcje. Uczniowie odtańczyli belgijkę, czyli taniec integracyjny, oglądali film familijny oraz brali udział w grach towarzyskich i interaktywnych. Zabawa trwała do białego rana i zakończyła się wspólnym śniadaniem.

dodano 2019/11/22 Katarzyna Rachwalska-Kalisz