Karnawał 2020:

W tym roku bal karnawałowy w „Małej Jedynce” poprowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego. Na parkiecie pięknie przystrojonej przez uczniów klas drugich, ich rodziców i nauczycieli sali gimnastycznej tańczyły księżniczki, wróżki, kotki, sportowcy, rycerze, policjanci  i  inne niezwykłe postacie.  Zarówno przedszkolaki jak i uczniowie klas 0 – III wspaniale bawili się przy muzyce i brali udział w konkursach. Po wyczerpującej zabawie w salach były poczęstunki.

dodano 2020/02/21 Barbara Szpilarska