Dzień otwarty w Małej Jedynce:

3 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję, aby odwiedzić budynek, w którym uczą się młodsi uczniowie oraz porozmawiać z panią dyrektor Ewą Błahutą i  kadrą pedagogiczną. Dla przybyłych gości nauczyciele Małej Jedynki  przygotowali  wiele atrakcji: przyspieszony kurs kodowania i programowania 😊, szachy japońskie, gry dydaktyczne z wykorzystaniem tablic interaktywnych, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe. Przyszli pierwszoklasiści zobaczyli jak uczą się ich starsi koledzy,  poznali jak wyglądają sale lekcyjne, świetlica, sala gimnastyczna. Dzień Otwarty pozwolił także przedstawić naszą placówkę jako miejsce przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Miło nam było poznać naszych przyszłych uczniów.

dodano 2020/03/10 Joanna Betańska