Apel "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych":

Zbliżają się ferie zimowe. Wszyscy się cieszymy, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody i radości. Ważne, byśmy się dobrze bawili. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie. Musimy pamiętać, że zależy ono przede wszystkim od nas samych i naszego rozsądku. Dlatego 5 lutego 2020 roku w „ Małej Jedynce” odbył się apel, podczas którego Policjant z Komendy Powiatowej w Grodzisku przypomniał dzieciom z klas 0-3         najważniejsze zasady  bezpiecznego spędzania zimowego wypoczynku. Dzieci obejrzały prezentację, a później uczestniczyły w teleturnieju „ Milionerzy”, w którym zmierzyły się z pytaniami dotyczącymi  bezpieczeństwa w czasie wolnym.  Oczywiście uczniowie wykazali się ogromną wiedzą – „wygrali” milion zachowując wszystkie koła ratunkowe. Gratulujemy i życzymy Wszystkim udanych ferii zimowych!

dodano 2020/02/07 Joanna Osiadacz