Konkurs "Okładki jakże żywe":

Zmieńmy się w bohaterów książkowych okładek i weźmy udział w konkursie promującym czytelnictwo. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas 1-8 oraz nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Zadanie polega na stworzeniu okładki na podstawie własnego zdjęcia stylizowanego na wybraną obwolutę książki. Może nasz szkolny konkurs stanie się częścią ogólnopolskiego konkursu "Okładki, jakże żywe" lub elementem projektu eTwinning. Dajmy życie książkowym okładkom, aby zyskały nowe wcielenie.

- regulamin konkursu

dodano 2020/01/22 Alicja Bakuła