Konkurs matematyczno-fizyczny:

W piątek 22.11.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Grodzisku Mazowieckim odbyła się II edycja międzynarodowego  konkursu  matematyczno-fizycznego  Naboj Junior. W tym niezwykłym konkursie liczy się nie tylko precyzja obliczeń, ale też ich szybkość. Punktualnie o 10.00 konkurs wystartował  w Polsce, Czechach i na Słowacji. W naszym kraju do wyścigu matematycznego  przystąpili uczniowie z Białegostoku, Bielska-Białej, Grodziska Mazowieckiego, Krakowa, Krosna, Łodzi, Sosnowca, Warszawy i Wrocławia. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Krupa 8b, Wiktoria Domańska 8b, Mikołaj Karpiński 8a, Bartosz Maciejewski 8a. Miło nam poinformować,  że  nasza drużyna zajęła drugie miejsce  w tej rywalizacji. Serdecznie gratulujemy!

dodano 2019/11/24 Iwona Słupek-Duda