"Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik":

Uczniowie i uczennice z klasy 5b uczestniczyli w lekcji pt. „Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik”. Była mistrzyni świata w boksie zawodowym zaangażowała się w akcję promującą ochronę środowiska. Uczyła dzieci zgromadzone na hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim jak właściwie obchodzić się z zużytymi akumulatorami. Dzieci dowiedziały się na czym polega recykling i jak dbać o środowisko, które nas otacza. Spotkanie z mistrzynią uatrakcyjniła rywalizacja sportowa. Uczniowie brali udział w wielu wyścigach sztafetowych i grach. Wszyscy uczestnicy sportowo-ekologicznej lekcji zostali obdarowani nagrodami.

dodano 2019/10/21 Anna Gutkowska