Podsumowanie akcji "Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik":

Uczniowie z klasy  Vb wraz z wychowawczynią i panią Ewą Wysocką zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie akcji „Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik”. Mieli ogromną przyjemność przebywać wraz ze znanymi postaciami z TV na galerii Stadionu Narodowego, gdzie odbyło się podsumowanie programu ekologicznego sponsorowanego przez firmę BOSCH. Głównym punktem imprezy był występ piosenkarki Cleo. Dodatkowo uczestniczyli w zwiedzaniu stadionu wraz z przewodnikiem, grach i zabawach sportowych. Otrzymali zaproszenie na uroczysty obiad. Honorowym partnerem programu była Gmina Grodzisk Mazowiecki.

dodano 2019/12/03 Anna Gutkowska