Narodowe czytanie:

Szacunek dla polskiej tradycji i historii jest jedną z wartości jaka staramy się przekazać uczniom naszej szkoły. Z tego powodu w tym roku wzięliśmy udział w akcji Narodowego Czytania, która odbywa się pod patronatem Prezydenta RP. W dniu dzisiejszym uczniowie klas starszych wraz z panią Dyrektor Ewą Błahutą i nauczycielami czytali nowele: Henryka Sienkiewicza „Sachem” i „Katarynkę” Bolesława Prusa. To było udane spotkanie. Zachęcamy do włączenia się do akcji, która w całym kraju będzie odbywała się w najbliższą sobotę 7 września.

dodano 2019/09/06 Katarzyna Karpińska