Noc w bibliotece:

O tym, że biblioteka może być miejscem, w którym ciekawie spędzamy czas przekonali się po raz kolejny uczniowie klasy 5a i 6b, którzy piątkowy wieczór spędzili w Bibliotece Pedagogicznej. Tego dnia odbyło się tam spotkanie pod hasłem: „Znajdźmy wspólny język!”. Podczas tej wizyty dzieci nie tylko wysłuchały zabawnych baśni, wzięły udział w grach i łamigłówkach, ale tez wcieliły się w role aktorów w teatrze cieni. Projekt ten tak się spodobał, ze postanowiliśmy powtórzyć go już w klasie, gdyż młodzi aktorzy wykazali się dużym talentem. Wizyta zakończyła się słodkim poczęstunkiem, a każdy z uczestników wyprawy otrzymał prezent. Wierzę, że dzięki temu spotkaniu uczniowie jeszcze chętniej będą zaglądać w gościnne progi biblioteki, a język nigdy nie będzie dla nich przeszkodą w komunikacji.

dodano 2019/10/05 Katarzyna Karpińska