Spacer po grodziskim cmentarzu:

Klasa 5b wraz z wychowawcą udała się na spacer po alejach cmentarza parafialnego w Grodzisku Mazowieckim. Dzięki uprzejmości pana Łukasz Nowackiego uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawych historii o ludziach związanych z Grodziskiem. Poznali architekturę nagrobną w oprawie pięknych jesiennych kolorów. Zapalili znicze na grobie założyciela naszej szkoły pana Piotra Krupińskiego oraz pana dyrektora Bolesława Stępniewskiego. Przeżyli chwilę zadumy nad grobem nieznanego żołnierza.

dodano 2019/10/26 Anna Gutkowska