Spotkanie o bezpieczeństwie:

W ramach współpracy naszej szkoły z innymi placówkami oświatowymi,  klasy 3b i 3c wystąpiły z programem o bezpieczeństwie w Przedszkolu nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Króla Maciusia Pierwszego w Grodzisku Mazowieckim. Spotkanie z przedszkolakami było bardzo miłe. Dzieci z entuzjazmem reagowaly na występ naszych uczniów. Po występie przyszedł czas na miłe spotkanie z dziećmi  i nauczycielami z przedszkola,  którzy bardzo wielu  ,,aktorów " przygotowywali do szkoły. Nasz występ bardzo podobał się wszystkim zebranym a oprócz aplauzu i komplementów,  otrzymaliśmy od pani dyrektor słodki poczęstunek.

dodano 2019/11/06 Irmina Dziekańska