Wielcy-Mali patrioci!:

W dniu 8 listopada 2019r. społeczność Małej Jedynki w szczególny sposób uczciła ważne, listopadowe święto, Święto Niepodległości. Uczniowie klasy 2a i 2b, pod kierunkiem wychowawców,  słowem i śpiewem przedstawili historię naszej Ojczyzny. Udowodnili, że „…wszystkie dzieci duże, małe, losy kraju znają doskonale...”. Tego dnia w murach naszej szkoły zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”, tym samym włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. To była piękna lekcja patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.

dodano 2019/11/10 Renata Nowakowska