Warsztaty z mistrzem Józefem Wilkoniem:

Klasa 2d odwiedziła dzisiaj Bibliotekę Publiczną, gdzie  uczestniczyła w warsztatach z wybitnym polskim malarzem, ilustratorem i rzeźbiarzem Józefem Wilkoniem. W przestrzeni biblioteki na uczniów czekał stół przygotowany do prac malarskich, otoczony inspirującymi ilustracjami Józefa Wilkonia. Wykorzystując wskazówki artysty, dzieci wykonały dwie prace przedstawiające jesienne drzewa i pawia. Spotkanie z mistrzem wyzwoliło fantazję i twórcze podejście do tematów. Warsztaty z wybitnym artystą to wspaniała okazja, by rozwijać talenty i  pasje.

dodano 2019/10/10 Joanna Betańska