Dzień Biedronki u Biedronek
5 maja w naszej zerówce był wyjątkowy! Jako grupa „Biedronki”, nie mogliśmy przejść obojętnie obok święta naszych małych patronek. Sala wypełniła się czerwienią i mnóstwem uśmiechów.
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wysłuchania historii o „Szczęśliwej biedronce”, które było do rozmowy o tym, że warto pomagać innym.
Dzieci samodzielnie czytały ciekawostki o biedronkach i poznały sekrety tych pożytecznych chrząszczy.
Dzień Biedronki to idealna okazja do szlifowania naszych umiejętności poprzez zabawę. Liczyliśmy kropki, dodawaliśmy je i odejmowaliśmy.
Zagraliśmy w biedronkowe memory. Szukanie par identycznych chrząszczy wymagało od nas ogromnego skupienia.
To był dzień pełen pozytywnej energii. Jesteśmy dumni, że nasza grupa nosi nazwę tak pożytecznych i radosnych stworzeń!