Rajd "Babie lato":

23.09.2017 w sobotę po raz kolejny braliśmy udział w zorganizowanym rajdzie pieszym Babie Lato. Trasa wiodła spod Szkoły Podstawowej nr 1 na Bartniaka przez lasy w Kałęczynie, Czarnym Lesie, Makówce aż do Szkoły Podstawowej w Kuklówce Radziejowickiej. Łącznie uczestniczyło 22 uczniów (najliczniej klasy 4a, 6c, 7c) i 4 opiekunów (B.Rozińska, E.Nowakowska, D.Zawadzki, R.Sidor). Na miejscu na każdego wędrowca czekała gorąca grochówka, pieczywo oraz herbata. Każdy też otrzymał pamiątkę za udział w złazie - symboliczny znaczek. Dziękujemy i zapraszamy za rok!

dodano 2017/10/04 Damian Zawadzki