Dzień Języka Angielskiego:

W poniedziałek 21 maja br odbył się Dzień Języka Angielskiego dla klas I-III. W tym roku świętowaliśmy 60-te urodziny Misia Paddingtona. W ramach English Day uczniowie kl.III mogli wykazać się wiedzą w konkursie języka angielskiego. Gratulujemy wygranej Filipowi Falenckiemu z klasy IIId! Dzieci wykonały  prace do konkursu plastycznego o Misiu Paddingtonie, które stanowiły piękną dekorację na korytarzu. Popularnością cieszyły się obrazy Misia Paddingtona, z którymi dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie oraz powtórzyć nazwy części ciała po angielsku. Na korytarzu dzieci mogły także obejrzeć prezentację o książce A Bear Called Paddington oraz jej autorze Michaelu Bondzie. A uczniowie kl.III walczyli o fajną nagrodę rozwiązując na przerwach różne quizy.

dodano 2018/06/04 Wiktoriya Dubovska