Gminny Konkurs Małych Form Teatralnych w języku angielskim:

Dnia 11 maja uczniowie klasy 7c reprezentowali szkołę w drugiej edycji Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych w języku angielskim. Konkurs ten był ciekawym wydarzeniem – obejrzeliśmy wiele przedstawień: m.in.: na podstawie opowiadania Agathy Christie, współczesną wersję Śpiącej Królewny czy Kopciuszka. Nasi uczniowie wystawili dowcipną wersję Czerwonego Kapturka. Zagrali brawurowo, dlatego miło nam poinformować, że nasze przedstawienie otrzymało  nagrodę za pierwsze miejsce. Równolegle z konkursem teatralnym odbył się konkurs piosenki w języku angielskim. Jedynkę reprezentowali:  Emilka Strzelczyk oraz Rafał Jurasz z klasy 4a. Występ Emilki  został oceniony najwyżej- uczennica wyśpiewała pierwsze miejsce a jury chwaliło ją za umiejętność bardzo ekspresyjnego  przekazania emocji.  To był niezwykle udany dzień- okazaliśmy się niepokonani a podwójne odebranie pucharu za pierwsze miejsce było dla uczniów Jedynki  bardzo przyjemnym doświadczeniem. Dziękujemy pani Elizie Nowakowskiej, której wskazówki, pomoc i zaangażowanie zaowocowały podwójnym  zwycięstwem.

;

dodano 2018/05/14 Agnieszka Jasińska-Ciszewska, Damian Zawadzki