Konkurs "Grodzisk moja mała ojczyzna":

W dniu 27 kwietnia 2018r. odbyła się kolejna edycja konkursu „Grodzisk moja mała ojczyzna”. Po raz 18 z rzędu,  uczniowie ze  szkół podstawowych gminny Grodzisk Maz.  zmierzyli się z zadaniami z różnych dziedzin wiedzy. W tym roku musieli wykazać się  wiedzą  nie tylko ze znajomości dziejów naszego  miasta, ale również ze znajomości zagadnień  z geografii, biologii, chemii i fizyki. Tegorocznym hasłem przewodnim (wybranym przez organizatorów – SP nr 6),  było więc  motto –„Kuźnia talentów”. Drużyna reprezentująca naszą Szkołę w składzie Marta Pobiedzińska, Antoni Malarowski, Alan Soroka z klasy 7 c, dzielnie wspólnie   rozwiązywała trudne zadania  z w/w przedmiotów. Zdobywając 31 punktów – razem z zespołem ze Szkoły Podstawowej nr 6, zajęli pierwsze miejsce.  Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów.

dodano 2018/04/27 Wiesława Wójcik-Krupa