Niecodzienne odwiedziny:

W dniu 17 kwietnia 2018 r. - w ramach zajęć prowadzonych w projekcie „Szkoła współpracy” - klasa 1b gościła siostrę Annę Prokopczyk – misjonarkę pracującą na Sri Lance. Siostra Anna przybliżyła uczniom realia życia na tym odległym lądzie. Uczestnicy spotkania wspólnie odszukali na mapie tę daleką wyspę, a dzięki kolorowym slajdom obejrzeli w jakich warunkach żyją się i uczą dzieci na Sri Lance. Spotkanie to dało wszystkim wiele radości, pozwoliło odbyć egzotyczną podróż. Dziękujemy  siostrze za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

dodano 2018/04/25 Irmina Dziekańska