"Odkrywamy Książkowe Emporium":

W piątek, 11 maja, uczniowie klasy IIIc wybrali się do grodziskiej biblioteki dziecięcej, aby uczestniczyć w warsztatach „Odkrywamy Książkowe Emporium”, dotyczących książki – „Panna Jones i Książkowe Emporium” Sylwii Bishop. Uczniowie poznali książkowe emporium Montgomery’ego, a więc niezwykłe miejsce z mnóstwem niesamowitych pomieszczeń wypełnionych po sufit książkami. „W takich miejscach nic nie jest takim, jakim się wydaje, że jest”. Prowadząca zajęcia p. Agnieszka zaskoczyła uczestników warsztatu sposobem prowadzenia zajęć i na pewno zaczarowała magią biblioteki.

dodano 2018/05/17 Ewa Błahuta