Owoce i warzywa:

Głównym celem programu „Program dla szkół” jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym. W związku z tym w czwartek 2 listopada 2017r. w budynku klas młodszych odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy PHU „Wojar” dostarczającej mleko oraz owoce i warzywa. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Owoce i warzywa w szkole” na temat korzyści płynących ze spożywania owoców i warzyw oraz degustowali świeżo wyciśnięte soki jabłkowo – marchewkowe.

dodano 2017/11/02 Ewa Błahuta