Spotkanie z Panem Lechem Rusteckim z radia Wnet:

We wtorek, 19 czerwca, grupę 0b, odwiedził specjalny gość – wujek jednej z uczennic, który pracuje w radiu. Podczas spotkania dzieci miały szansę dowiedzieć się jak wygląda taka praca od strony technicznej. Dowiedziały się co jest potrzebne do stworzenia studia radiowego. Największą frajdę sprawiła uczniom możliwość poprowadzenia własnej audycji, w której przyjmowały rolę dziennikarza lub jego gościa. W wywiadach dominowały pytania osobiste, pojawiło się również sporo zaskakujących zapytań, jak np. „Czy masz w domu krowę na rolkach”. Serdecznie dziękujemy Panu Lechowi za poświęcenie swojego czasu i przeprowadzenie tak ciekawych zajęć.

dodano 2018/06/26 Anna Rychlińska