Witaminowo w klasie 2b:

Przez ostatni tydzień  uczniowie klasy 2b poznawali dary sadów i ogrodów, ich wartości odżywcze i zawarte w nich witaminy. 11 października klasę 2b odwiedziła mama Jakuba, która  zachęcała do spożywania naturalnych soków. Najpierw zapoznała dzieci   jak bezpiecznie posługiwać się sokowirówką, później  przystąpiliśmy do wspólnego wyciskania soków.  Na końcu zajęć odbyła się degustacja. Dzieci stwierdziły, że soki zrobione własnoręcznie są pyszne i lepsze od tych kupionych w sklepie.

dodano 2017/10/26 Joanna Osiadaczz