Wizyta Ks. Biskupa Rafała Markowskiego:

"Bądź pozdrowiony Gościu nasz"

11czerwca 2018 roku nasza szkoła miała zaszczyt gościć ks. Biskupa Rafała Markowskiego oraz ks. Proboszcza parafii św. Anny Eugeniusza Dziedzica, których przed budynkiem szkoły powitał p. Burmistrz Grzegorz Benedykciński i p. Dyrektor Renata Nowakowska. Po przedstawieniu krótkiej historii naszego budynku, p. Dyrektor zaprosiła znamienitych gości na salę gimnastyczną, do obejrzenia montażu słowno- muzycznego, przygotowanego  przez uczniów klas III i VII, pod kierunkiem katechetów: p. Ewy Samboroskiej, p. Władysława Mroczka  i wychowawców. Na zakończenie wizyty ks. Biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa, po czym udał się na zwiedzanie szkoły. Ta radosna i serdeczna wizyta, choć krótka ale na długo pozostanie w naszej pamięci, a przede wszystkim w naszych sercach. Życzymy Jego Ekscelencji ks. Biskupowi wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej.

dodano 2018/06/22 Ewa Samboroska