Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik:

Dnia 5 października klasy II b i II c wybrały się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Najpierw odwiedziliśmy Planetarium, gdzie uczestniczyliśmy w  pokazie  na żywo prowadzonym  przez prezenterów planetarium. Później obejrzeliśmy film pod tytułem „Polaris”, podczas którego wyruszyliśmy w fascynującą podróż w czasie i przestrzeni. Druga część pobytu w Centrum Nauki Kopernik to poznawanie  przez dzieci dostępnej ekspozycji, samodzielne odkrywanie, eksperymentowanie, badanie świata przyrody i techniki. Była to bardzo ciekawa i inspirująca wyprawa.

dodano 2017/10/10 Joanna Osiadacz