Wycieczka do Warszawy:

27 września uczniowie kl.3a i 3b pojechali na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było poznanie legend warszawskich oraz spacer, wraz z przewodnikiem, po Starym Mieście, Placu Zamkowym. Dzieci miały okazję obejrzeć zabytkowe kamieniczki na rynku, pomnik Syreny, Pomnik Małego Powstańca oraz przeszły murami obronnymi miasta. Dodatkową atrakcją wyjazdu, były warsztaty w Fabryce Lizaków, gdzie dzieci zobaczyły cykl produkcyjny wytwarzania cukierków. Miały też możliwość samodzielnego  zrobienia  lizaka, którego zabrały do domu. Pełni wrażeń i w pogodnych nastrojach wróciliśmy do Grodziska.

dodano 2017/10/03 Urszula Ratz, Joanna Betańska