Wycieczka grupy "0" do Baśniowych Sadów Klemensa:

We wtorek, 12 czerwca, klasy „0” wybrały się na całodzienną wycieczkę do Baśniowych Sadów Klemensa, które znajdują się w Podskarbicach Szlacheckich w pobliżu Rawy Mazowieckiej. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji. Początkowo aura nie sprzyjała, lecz taneczne zajęcia z zumby przyczyniły się do rozgonienia deszczowych chmur. Po warsztatach pszczelarskich, podczas których dzieci poszerzyły swoją wiedzą dotyczącą tych pożytecznych owadów, rozpoczęło się istne zabawowe szaleństwo. Leśny tor przeszkód, brzozowy labirynt, strefa leżakowania, dmuchańce, trampoliny, ciuchcia z beczek, gigantyczna piaskownica i Strachowisko – te wszystkie atrakcje sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Ciężko było rozstać się z tym miejscem i udać się w podróż powrotną.

dodano 2018/06/26 Anna Rychlińska, Magdalena Jaworska-Ratz