Nowy rok przed nami!:

Rozpoczął się nowy rok nauki, zabawy i pracy w Jedynce. 3 września był dniem pełnym wrażeń, uśmiechów i nadziei.  Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolonego pan burmistrz Grzegorz Benedykciński i pani sekretarz gminy Maria Grabowska  przedstawili społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Maz.  panią Ewę Błahutę jako nowego dyrektora szkoły. Pani Dyrektor przywitała zebranych, przedstawiła swoich zastępców – p. Joannę Betańską i p. Katarzynę Rachwalską - Kalisz oraz  życzyła  wszystkim - uczniom, nauczycielom i rodzicom – powodzenia w realizacji zamierzeń i planów związanych z nadchodzącym rokiem nauki  oraz  wiele radości z osiągniętych wyników. Mamy nadzieję, że życzenia te spełnią się.

[../../photogallery/photo00031107/real.htm]

dodano 2018/09/04 Katarzyna Karpińska