Jasełka w klasach "0":

W czwartek, 21 grudnia, przybyli do szkoły rodzice i dziadkowie mogli obejrzeć wystawione przez uczniów klas”0” jasełka. Następnego dnia, mali aktorzy wystąpili z bożonarodzeniowym przesłaniem dla dzieci i nauczycieli z klas I-III. Uczniowie w przygotowanych przez rodziców kostiumach przedstawili sceny narodzin Jezusa i pięknie wyśpiewali kolędy i pastorałki. Całość przedstawienia została przygotowana pod kierunkiem p. Joanny Pietrzak, oraz wychowawców klas „0” - p. Magdy Jaworskiej-Ratz, p. Anny Rychlińskiej, p. Izabeli Romaniuk oraz p. Urszuli Rosy. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój i podbiły serca publiczności.

dodano 2018/01/17 Anna Rychlińska